Увага! Увага! Спішіть-поспішайте! На наш блог ви завітайте! Щось корисне тут знайдіть й коментарі залишіть!

пʼятниця, 10 березня 2017 р.

      Усний журнал "Чарівна скарбниця дідуся Кенира"


Ось і підійшов до завершення наш проект.Читали, працювали, фантазували, творили, досліджували, поповнювали свої знання та розвивали творчі здібності. І все це завдяки творчості байкаря, педагога ,публіциста , патріота- Леоніда Івановича Глібова.

  Працюючи над проектом учні мали можливість працювати в групах над дослідженням творчого і життєвого шляху байкаря, готувалися до флешмобу , читаючи обрані байки, фантазували, створюючи свої ілюстрації. Велике задоволення принесла дітям підготовка до інсценізації байки "Коник-стрибунець". Учні разом підбирали ляльки для вистави, готували реквізити. Наша спільна праця залишиться в серцях і душах дітей віночком знань про відому людину, відданого патріота Леоніда Глібова.
...Та й тепер жива твоя тут пам'ять, Леоніде Глібов!

четвер, 9 березня 2017 р.

Малюємо ілюстрації до байок Леоніда Глібова

Байкам Глібова так багато років, а чомусь жодного мультфільма за мотивами його байок , окрім пластилінових, не було знято. Торму сьогоднішнє заняття за інтересами у ГПД було присвячене створенню ілюстрацій до байок Глібова та екскізів до майбутніх мультфільмів. Праця була надзвичайно плідною і цікавою. Усі ілюстрації будуть оформлені у книгу-розмальовку "Палітра байок Глібова".

Більше можна побачити тут:

середа, 8 березня 2017 р.

            Все починається з жінки...

Жінки, дівчатка , матусі, сестрички, бабусі, подружки-вітаємо Вас усіх із святом весни!

Жінка-мати дала світу Шевченка, Франка, Лесю Українку та багатьох інших відомих постатей.
А чи знаєте ви... Матір Леоніда Глібова називаласьОрина. Вона із збіднілих дворян,  близька родичка М.Гоголя.Вона була культурною і освіченою жінкою. Тому початкову освіту Л.Глібов здобув вдома.



вівторок, 7 березня 2017 р.

Флешмоб "Читаємо байки українського Езопа"

Продовжуємо працювати над проектом "Чарівна скарбниця дідуся Кенира".Сьогодні ми читали байки відомого байкаря, 
аналізували їхню мораль.
Байкам Леоніда Глібова понад 100 років , а вони актуальні і сьогодні. Чому? Тому що дають читачам відповідь на одвічні питаня " як чинити правильно, а як -ні". Байки Глібова не старіють, а в них живе і душа поета.
   "Моя байка, добрі люди, у пригоді , може, буде!"- писав  байкар.

Відео флешмобу можна побачити тут:

понеділок, 6 березня 2017 р.

  Інформаційна година " Байкар і педагог"

      У рамках проведення тижня ГПД  був  запланований  проект 
                "Чарівна скарбниця дідуся Кенира".



Першим етапом була проведена інформаційна година присвячена біографічним даним Леоніда Глібова. Метою даного заходу було відновити в учнів знання про відомого поета, ознайомити із невідомими сторінками його життєвого та творчого шляху. Учні мали можливість переглянути відеопрезентацію, висловлювати свої думки щодо актуальності творів Глібова у сучасному світі.В ході роботи учні об'єднались у групи, щоб далі працювати над проектом, досліджувати творчість байкаря.



неділя, 5 березня 2017 р.

 5 березня- 190 років з дня народження відомого поета-байкаря Леоніда Івановича Глібова



       Широке визнання в українській літературі Глібов здобув як байкар. Усього він написав понад сотню творів цього жанру. Перша збірка «Байки Леоніда Глібова», що містила 36 творів, вийшла у Києві 1863р., але майже весь тираж її був знищений у зв'язку з валуєвським циркуляром. У 1872р. вдалося видати другу, доповнену в порівнянні з першою, книгу байок, а 1882р.—третю, що була передруком попередньої. Спроби надрукувати інші збірки Глібову не вдалися — перешкоджали цензурні заборони.

Увесь наступний  тиждень у нашому класі і у ГПД учнів 3 класів буде присвячений Леоніду Івановичу Глібову

субота, 4 березня 2017 р.

           Музична душа України




Сьогодні, 4 березня, українському композитору Володимиру Івасюку виповнилося би 68 років. Він був не тільки автором 107 пісень, але також і їх виконавцем. Його пісні переносяться з покоління в покоління і вже вважаються народними.
Володимир Івасюк – один з основоположників української естрадної музики (поп-музики). Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець.

пʼятниця, 3 березня 2017 р.

     Курсова підготовка вихователів ГПД 

           підійшла до завершення...

Проходить час і змінюються дати,
Життя вирує і його не зупинить.
Лише зустрілися, а треба вже прощатись-
Кожна подія у житті-лиш мить.
      Не просто так нас доля об'єднала-
      Усі ми різні, та  разом- вінок.
      Остання нота курсів пролунала
      А ми ступили у професії ще крок.
Не знаю чи зустрінемось ми знову,
Бо кожен розлетиться хто куди.
Але приємнії хвилини спілкування
У серці залишаться назавжди!
      Хтось з курсів привезе знання чудові.
      Не думаю, що згаяв хтось свій час.
      Я друзів тут знайшла по духу і по крові-
      Надіюсь пам'ятатиму всіх вас.
Здоров'я Вам, всіх благ земних від Бога.
В роботі творчості, нових ідей.
У кожного із нас своя дорога..
Дай Бог нам поруч вірних, відданих людей!



середа, 1 березня 2017 р.

       1 березня- Всесвітній день котів!



Всесвітній день котів традиційно відзначається в перший день весни — 1 березня. Початок весни — особливий період для кішок. Саме тому люди вшановують своїх улюбленців у перший день березня.
Кішка — це найближча до людини тварина. Наука, яка займається вивченням цього виду тварин, твердить, що кішки є надзвичайно розумними створіннями, багато в чому перевершують собак. Вважається, що кішки не приносять кинуту їм палицю, як це роблять собаки, лише тому, що вони не вважають цю роботу своїм обов'язком.Святкування дня котів влаштовують для 36 видів цих тварин, які знаходяться поруч з людиною у всіх куточках землі. Кожна кішка має свій особливий характер. Ці тварини вимагають поваги до себе, оскільки відчувають себе рівними з людиною.Всесвітній день котів — це ще один привід попестити свого улюбленого домашнього вихованця, адже всі коти без винятку дуже люблять ласку і тепло. Якщо забезпечити їм комфортне життя, повну турботи і ніжності, тоді кішки обов'язково подарують своїм господарям своє приємне муркотання.